Hedef : Ekim 2013

Eskisi gibi yazı yazma isteğim uyanmışken şimdilik yabancı kaynaklarda rast geldiğim uygulama, fotograf vb. paylaşımları sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Ama yakında daha geniş içerikli makaleler yazmayı planlamaktayım. Üstelik blogum içinde bir takım tema ve logo tasarım değişikliği yapacağım kısmet olursa. Bunun için kendime yol haritası çizmem gerekiyor önce. Ekim 2013 tarihinde sonlandırmış olmak istiyorum zira ekim ayı ilk yazıyı yazdığım tarih. 14 ekim 2006’da yazmaya başlamıştım. 8. yılın içerisinde olan bloga bir ivme kazandırmak için yapılacaklar (to do list) tarzı  yol haritası (roadmap) isimli bir sayfa oluşturup oradan adım adım takip etmeyi planlıyorum.  Bu konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

4 Comments

 1. Fatih 31 Ocak 2013 at 06:43

  Aynı durum bende de var. Senden 1 yıl sonra yazmaya başlamışım. 7.yılın içerisindeyim ben de ancak heves bir ölüp bir diriliyor :] Bakalım çare bulabilecek miyiz?

 2. oceangray - Site Author 31 Ocak 2013 at 12:24

  blogları sosyal medya öldürdü ama yinede direniyoruz işte :)

 3. Dinçer Başdemir 03 Şubat 2013 at 11:27

  Ben de tekrar yazmaya başladım 4 sene sonra. Evet biraz öldürdü ama ben hala inanıyorum. Bu sefer İngilizce yazmayı deniyorum bakalım. Geri dönmene sevindim. (Güzel bir tasarım da bekliyoruz senden ama çok sevdiğim logonu çok değiştirme). Başarılar.

 4. oceangray - Site Author 04 Şubat 2013 at 12:20

  hadi bakalım dinçer diriltmemiz lazım blog camiasını yeniden :) tasarımdan önce blogu optimize çabaları içindeyim ama tasarıma da vakit ayıracağım. yorumun için teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.