mimi mimi ley (Beni Kritize Et!)

Bucak bucak kaçıyordum mimlenmemek için sonunda yakalandım.. Şaka bir yana blog yazarlarının birbirini daha iyi tanıması ve sıkı ilişkilerin kurulması adına bu mimleme işi şahane.. Söylentilere göre fikir Mehmet Bey’e ait ilk pası atanda Nahnu.. Üstelik nahnu.org da bir de yol haritası bulunuyor.. Bana pas atıp oyuna dahil edenler ise aYYaS Blog! ve ufukpolat.
Gelelim kritize etme işine : İlk olarak ayyas‘la başlayalım, pcnet forumlarında yönetici olan cem arkadaşımızın affına sığınarak blogunu biraz eleştirmek istiyorum. Hem biraz da bir konuda kendime özeleştiri yapmış olayım. Ayyas blog takip ettiğim birkaç blog arasında fakat Cem’de benim gibi bloguna sık sık yazı girmiyor..Blog günlerce boş kalıyor, aynı benimki gibi :) Bir de yazılarının birinde pcnet yenilendi diye bir haber vardı.. Senin blogununda yeni tasarımını görmek hoş olurdu… Sıra ufukpolat‘da; hakkında çok fazla şey bilmiyorum zira blogunun hakkında sayfasıda boş.. fakat galeri kısmında ki fotoğraflarından iyi biri olduğu aşikâr.. :) şimdi de acımasızca blogunu eleştirelim.. Blogun teması güzel ama w3.org 35 hata var diyor. Bunlarda çoğu blogda vardır sanırım.. Sitedeki alexa verilerine görede biraz düşüş var ama genede güzel bir yerde.. Kısa zamanda daha da yükseleceğine eminim..

Geldik mimleme sürecine.. Pasımı GfxDizayn‘a atıyorum ve beni kritize etmesini sabırsızlıkla bekliyorum…

5 Comments

 1. FuuK 18 Mart 2007 at 00:49

  Senin de hakkında sayfası boş :D Her zaman yazacağım diyorum ama zaman bulamıyorum :S

  w3 teki hataları düzeltememin nedeni de yeni bir temaya geçecek olmam ama o da yılan hikayesi oldu. Bitiremiyorum temayı bir türlü :)

  Eleştirin için Teşekkürler

 2. Pingback: GfxDizayn » OceanGray

 3. oceangray 18 Mart 2007 at 02:22

  Öncelikle ben teşekkür ederim.. Hakkında sayfasına bende zaman bulamıyorum.. Yaz gelsin hallederiz.. :)

 4. Cem 18 Mart 2007 at 21:14

  Yazı yazmaya zaman bulamıyorken, tema olayı biraz zorluyor açıkçası :) . Yakında inşallah. Hem tema konusunda, hem sık sık yazı girme konusunda. Teşekkürler düşüncelerin ve eleştirilerin için.

 5. oceangray 19 Mart 2007 at 03:53

  Rica ederim.. O zaman temayı ve yazıları sabırsızlıkla bekliyorum… :)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.