yeni temadan görüntüler

15
2.325
views

bir kaç gün önce bahsettiğim yeni temam hemen hemen bitmek üzere.. tema şuanda ie7 ve firefox’ta sorunsuz çalışıyor. Diğer tarayıcılarda test etme imkanı bulamadım.. aşağıda temanın bir önizlemesi var yorumlarınızı bekliyorum..

15 YORUMLAR

 1. Çok güzele benziyor ellerine sağlık.. renkler çok yakışmış.. Yalnız bence sidebar’daki o 2 sütununun arasına biraz aralık bırakırsan (yani ayrı kutu olsun) daha yakışacağını düşünüyorum ;)..

  Kolay gelsin :)..

 2. öncelikle hepinize teşekkür ediyorum.. renklerin hoşunuza gitmesine sevindim.. Kaan aralarını açık mı bırakayım yoksa sağdakinin rengini biraz daha koyumu yapayım ?

 3. tema güzel olmuş benim şimdiki temamdan once kullandığım clean n clean temasının oynanmış hali olmalı:D renkler uyumlu olmuş bakıyorumda reklamlar hemen yenı tema renklerı almış:D

 4. @neyazsak teşekkür ediyorum.. bahsettiğin temayı ilk defa görüyorum.. aslında ilk olarak bir temayı modifiye etmeyi düşünmüştüm ama sonra herşeyine hakim olmak için photoshopta yaptığım arayüzü codex.wordpress yardımı ile bir temaya dönüştürdüm.. tabiki bu esnada takıldığım yerlerde bazı temaların kaynak kodlarından faydalandım..

 5. hımm yani ben kötülemek için demedim:D sakın yanlış anlama yani menü ve sidebara bakınca bide arama butonu yerine aynısı gibi duruyor eğer oyle deılse daha güzel olmuş eline sağlık.

 6. @oceangray

  bence ayır (arasında boşluk olsun).. renkler şimdiki gibi farklıda olabilir ama bilmiyorum çok karışmış gibi oluyorum ama bence renkleride aynı yap :)..

 7. @dincer logo kısmını en kısa sürede halledecem.. yorumun için teşekkür ederim..

  @neyazsak biliyorum.. ama çoğu temanın öğeleri hep aynı yerlerde.. tema bittikten sonra temayı yaparken izlediğim adımları bir başka yazıda anlatırım..

  @gkaans önerini dikkate alacağım.. teşekkür ederim..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here