Uzun bir aradan sonra…

8
1.984
views

En son yazımı 25 Kasım 2007’de yazmışım… Aradan aylar geçmiş… Bu kadar zaman ne yapıyordun diyeceksiniz.. Buradan ve internetten aylarca uzak kaldım ama ara ara yorumları onaylamayı ve her zaman takip ettiğim bloglarda gezinmeyi unutmadım.. Üniversiteyi bitirmiş çoğunuz gibi bende kpss ile uğraştım bunca zaman… Cumartesi ve Pazar toplam 3 oturuma girdim.. İlk sınav beklediğim gibi değildi açıkcası.. Standardın üstünde sorular geldi.. Her zamanki gibi ösym ters köşe yaptı… Her neyse artık resmi sonuçlar açıklanınca ne yaptığımız ortaya çıkar :) 

Bu kadar zaman boyunca bir çok şeyler oldu ama aklımda kalan tek şey millilerimizin yaşattığı heyecanlar oldu… Her ne kadar final hakkımızdı ise de olmadı… Ama genede hepsini canı gönülden kutluyorum….

Yaz boyu bi aksilik olmazsa sizlerleyim.. Yeni yazılarım ard arda gelecek… WordPress’in ilk yazısında olduğu gibi “Hello world”.. Tekrardan Merhaba Dünya…

8 YORUMLAR

 1. Sevgili Dostum selamlar,

  ben dün senin sitene bi girdim, yine herhangi bir değişiklik yok, uzun zamandır da merak ediyordum acaba ne oldu diye, mail atacaktım, şeytanlar mani oldu valla..
  tekrardan dönüşün takipçilerini sevindirecektir.
  hoşgeldin :)

 2. tekrar hoşgeldn falan muhabbetine girmicem, çünkü hep bizimleydin, hep yüreğimizdeydin(en azından benim için öyle)
  ama tekrardan kafamızı ütüleyeceğin için çok sevindim. hem kendini hem bloğunu sevdiğim ender bir arkadaş!
  ütüye devam:)

 3. Seni hiç unutmadım, unutmam da, sadece iş temposu çok yüksek
  sen olmadan da hiç tadı yoktu buraların, senin gelişinle artık monotonluk da ortadan kalkar ;)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here