Türkçe css galerisi olan CSSGaleri’ye oceangray.net’i eklemiştim.. Kabul etmişler saolsunlar :)

Bağlantıda şurası..

5 Yorum

#1 SrcnCkr (27 Mart 2007 , 3:16)

Rica ederiz :) alıp almamak konusunda kararsız kalsamda kıyamadım reddetmeye. Ekledik hayırlısı olsun.

Sitede bir çok modülü değiştirdim, v2 ek versiyonu sunacağım belki bağlantı adresleri değişebilir. Dil desteği (ingilizce) ekledik. Bizler birbirimize destek verirsek (önemser isek) yabancı piyasayı ambargo haline getirmeyiz.

#2 gfx (27 Mart 2007 , 10:02)

tebrikler ;)

#3 gfx (28 Mart 2007 , 19:49)

merhaba
css galeri de, tasarımlarin bir çoğu kişilere ayit değil. (sözüm oceangray e değil, çünkü kendisi css i çok iyi biliyor ve temanın css i de kendisine ayit)
başkasının temasını sitemize kurup, sonra css galeride tanıtmak biraz komik ve hatta abes olur. ben joomla cms e çevirdiğim ve nerdeyse bütün css i baştan yazdığım temaları bile “bana ayittir” demiyorum.
evet sitenin yapımı güzel. orijinal css gallery nin güzel bir kopyası olmuş. ama yeni bir şey sunmamış. onun için önemseneceğini pek sanmıyorum ;) (benim önemseyip önemsemem pek de önemli! değil, çünkü ben önemli biri de değilim)
yeni girişimlerde bulunmadığımız sürece, bir yere varamayız….
sevgiler

#4 SrcnCkr (29 Mart 2007 , 1:54)

css galeri de, tasarımlarin bir çoğu kişilere ayit değil.

Farkındayım, sponsorum olan firma yeni server kuruyor ve oranın tamamlanmasını bekliyorum. Ardından bahsettiğim versiyonu sunacağım ve şuana kadar olan kayıtları bir bir gözden geçireceğim, merak etmeyin. Tahminen önümüzdeki nisan ayı içerisinde bu işlemi gerçekleştirebilirim.

Yorumlarınıza ve görüşlerinize çok teşekkür ederim.

Önemli biri olmanız yada olmamanız sorun değil. Siz eğer 2. kişi yani ziyaretçi iseniz, her bir görünüşünüz benim için değerlidir. Gerekli değişiklikler eğer yapılabilecek gibiysede oturur uğraşırım.

#5 Adem (28 Mart 2007 , 22:12)

tebrikler, hayır olsun. :)

Yorum Yaz

Kullanabileceğiniz Fonksiyonlar :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">