mimi mimi ley (Beni Kritize Et!)

5
12.813
views

Bucak bucak kaçıyordum mimlenmemek için sonunda yakalandım.. Şaka bir yana blog yazarlarının birbirini daha iyi tanıması ve sıkı ilişkilerin kurulması adına bu mimleme işi şahane.. Söylentilere göre fikir Mehmet Bey’e ait ilk pası atanda Nahnu.. Üstelik nahnu.org da bir de yol haritası bulunuyor.. Bana pas atıp oyuna dahil edenler ise aYYaS Blog! ve ufukpolat.
Gelelim kritize etme işine : İlk olarak ayyas‘la başlayalım, pcnet forumlarında yönetici olan cem arkadaşımızın affına sığınarak blogunu biraz eleştirmek istiyorum. Hem biraz da bir konuda kendime özeleştiri yapmış olayım. Ayyas blog takip ettiğim birkaç blog arasında fakat Cem’de benim gibi bloguna sık sık yazı girmiyor..Blog günlerce boş kalıyor, aynı benimki gibi :) Bir de yazılarının birinde pcnet yenilendi diye bir haber vardı.. Senin blogununda yeni tasarımını görmek hoş olurdu… Sıra ufukpolat‘da; hakkında çok fazla şey bilmiyorum zira blogunun hakkında sayfasıda boş.. fakat galeri kısmında ki fotoğraflarından iyi biri olduğu aşikâr.. :) şimdi de acımasızca blogunu eleştirelim.. Blogun teması güzel ama w3.org 35 hata var diyor. Bunlarda çoğu blogda vardır sanırım.. Sitedeki alexa verilerine görede biraz düşüş var ama genede güzel bir yerde.. Kısa zamanda daha da yükseleceğine eminim..

Geldik mimleme sürecine.. Pasımı GfxDizayn‘a atıyorum ve beni kritize etmesini sabırsızlıkla bekliyorum…

5 YORUMLAR

  1. Senin de hakkında sayfası boş :D Her zaman yazacağım diyorum ama zaman bulamıyorum :S

    w3 teki hataları düzeltememin nedeni de yeni bir temaya geçecek olmam ama o da yılan hikayesi oldu. Bitiremiyorum temayı bir türlü :)

    Eleştirin için Teşekkürler

  2. […] Şu “Méme” olayını hiç sevmem. Türkie dışında da -okuduğum kadarı ile- pek sevilmedi. Entel biri değilim, entel olmadığım halde, “entel” gözükmekte istemem. Demin OceanGray de bir yazı gördüm. Bu seferki mim olayı, kendimizi övmekle değil de (o tutulmadı ya pek!) karşı tarafı yerden yere vuruyorsunuz! Benim en iyi blog arkadaşımdır OceanGray, paylaşımı “gerçekten” seven bir insandır. 3ayak ve bildirgeç de dünya kadar yazısı vardır. Okula gitmeyi pek sevmez (sadece tahmin!). Temasının stilini kendisi düzenlemiş ve onuda paylaşmış. Iyi bir tasarımcıdır, ve geçenlerde benim uyarıma rağmen, firefox favorilerini kaybetmiştir… GfxDizayn’ı ilk açıldığından beri, yorumları ve önerileri ile yanlız bırakmamıştır. Zaten konu o olmasa, kimse beni bu oyuna dahil edemezdi… OceanGray; Başarıların devamını diliyorum… […]

  3. Yazı yazmaya zaman bulamıyorken, tema olayı biraz zorluyor açıkçası :) . Yakında inşallah. Hem tema konusunda, hem sık sık yazı girme konusunda. Teşekkürler düşüncelerin ve eleştirilerin için.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here