Medieval II (2) Total War Türkçe Yama 1.6

15
400.571
views

Daha önce şurada ve şurada bahsettiğim Medieval 2 total war için Mert Köymen arkadaşımız tarafından yeni bir Türkçe yama hazırlandı..

Yenilikler

– Eski versiyona göre %10 luk Türkçe çeviri artışı.
– Sadece müslüman ülkelerde (Emeviler-Türkler-Mısır) Çeviri Türkçe idi artık tüm ülkeler de Türkçe fakat Müslümanlardaki Türkçe oranı hala daha fazla.
– Grafik ayarlari oyundan cıkıp girildiğinde eski haline geliyordu bu düzetildi.
– Yama yüzünden oyunda bazen hatalar veriyordu bunlar düzeltildi..

Medieval 2 Total War Türkçe Yama Kurulumu

1- Eğer oyununuzda spy videoları görünüyorsa Türkçe Yama ile oynarken de görebilmek için M2TW klasöründeki data/”fmv” klasörünü kriegerTR/data
içersine kesip yapıştırın.Çünkü 1.7gb boyutunda zaten kriegerTR ile oynıyacaksınız.kriegerTR’yi beğenmediğinz takdirde tekrar keserek eski yerine koyarsınız.

2- Sega/M2TW/”data” klasöründeki ”world” klasörünü kriegerTR/data içerisine kopyalayın. İsterseniz bunu da kesebilirsiniz fakat tryamasız girdiğinizde campaign e giremezsiniz.

3- kriegerTR.bat exe ile oyuna Türkçe yama ile girebilirsiniz.
İyi oyunlar… Mert Köymen

Medieval II Total War Türkçe Yama 1.6

Kurulum Şifresi : Krieger-mertkoymen

yeni link – Medieval II Total War Türkçe Yama 1.6

15 YORUMLAR

 1. Medieval II (2) Total War Türkçe Yama 1.6…

  Medieval 2 total war için Mert Köymen arkadaşımız tarafından yeni bir Türkçe yama hazırlandı…..

 2. Bugün elime geçti oyun..
  Çok faydalı olmuş bu yama, buradan çevirenede, tanıtanlarada (OceanGray oluyor) teşekkürler..

 3. arkadaslar oyunu dün aldım champion bölümünden ülke seçiyorum ama türkler yok seçemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. arkadaşlar bu oyunun şifresini bi türlü kabul etmedi.. ne yapmam gerekiyor anlamadım? şifreyi kopyala yapıştır yapsam da kabul etmiyor.. yardım edebilir mi birisi?

 5. Son yorumlarda şifrenin yanlış olduğunu belirten arkadaşlar var.. Şifrede herhangi bir yanlışlık sözkonusu değil. Diğer yamaların şifreleri ile karıştırıyor olabilirsiniz. O yüzden aşağıya tekrar yazıyorum..

  Şifre:
  Krieger-mertkoymen

 6. tşk ederim arkadaşlar.. şimdi şifre oldu. gerisini halledemedim. inernet cafede denedim ama yapamadım. arkadaşla denedik yazanların da hepsini yaptık ama olmadı. kopyalanması gereken dosyaları kopyaladık… ama olmadı.. neden olabilir?

 7. burdan site yöneticilerinden bir yardım rica edecem. ben medieval II: total war yükledim sonra da bu siteden türkçe yamasını indirdim. ( 1,6 versiyon tşk ederim.) ancak ben bu yamayı oyuna uygulayamadım. yukarda anlatılan şekilde yapmaya çalıştım ama beceremedim galiba. öncelikle şu ayrıntıyı söylemem gerek. bendeki oyun dvd şeklinde. oyun içine ziplenmiş. bilgisayara çıkartma yaptığımda oyun benim açtığım klasör içine direk olarak kuruluyor. yani c: ye sega diye bir kalsör açmıyor. ya kısaca bana şu işi daha kolay şekilde nasıl yaparız onu anlatın be abicim. medieval 1 de bu iş daha kolay. yamayı alıyorum söyledikleri yere yapıştırıyorum tamam.

 8. @resul yasak

  Oyun nerede kurulu ise klasörleri oraya yapıştır. illa C: nin altında olması lazım değil..

  @ozkanderya22

  biyerde bi yanlış yapmışsındır. Adımları tekrar gözden geçir..

 9. Medieval II (2) Total War Turkce Yama 1.6…

  Medieval 2 Total War için yeni bir Türkçe yama yayınlanmış. Daha çok alanın çevirildiği yama Krieger(Mert Köymen) tarafından hazırlanmış.. Eğer ingilizce bilmiyorsanız bu yamayı kullanarak oyunun tadını çıkarabilirsiniz…..

Comments are closed.