Medieval 2 Total War Türkçe (son versiyon 1.5)

24
77.727
views

Şurada bahsettiğim Medieval 2 Total War için yeni bir Türkçe yama yayınlanmış. Daha çok alanın çevirildiği yama Krieger(Mert Köymen) tarafından hazırlanmış.. Eğer ingilizce bilmiyorsanız bu yamayı kullanarak oyunun tadını çıkarabilirsiniz..

Medieval 2 Türkçe Yama v1.5
Rar Şifresi :www.e-oyun.netoyuncu.org

24 YORUMLAR

 1. arkadaşım bu yama çalışmıyor,bi kere 24MB boyutu var sonra yüklendikten sonra türkçe yamalı ,kon farklı normal oyuna başladığımız ikon farklı.Hadi onu anladık türkçe yamalı ikonla oyuna girdik bu seferde oyunların hiçbirini açmıyor…nedeni nedir???

 2. arkadaşlar bende bunun v1.1’i vardı güzeldi bu daha yenisi oyunda çok yardımı oluyor

 3. arkadas lar sıfre ölüm adası belene buymus zaten yaznın onun da gosterıor ıste saolun ellerınıze saglık

 4. indirdikden sonra Astrum Installer Coulnd’ read TOC. Aborting hatası verıyor ne yapmalıyım

 5. çok teşekkür ederim bu oyunu türkçe oynamak güzel olacak emek verenlerin eline sağlık yüklüyorum inşallah çalışır oyunun yüzde olarak kaçı türkçeye çevrilmiştir acaba

 6. ben cok hevesli bir sekilde oturdum ama kursagımda kaldı tesiste bütün futbolcu arkadaslarımızla beklıyoruz sizden ricam sifre ne oldugunu eksiksiz biri yazabilirmi tesekkürler simdiden

 7. Beyler bayanlar…..bakın medieval 2 oyunun türkçe yaması bende var gayet iyi çalışıyor ancak spy videolar çalışmıyor.bu yüzden yapılan her yama programının bir eksikliğinin olması gayet normal…vee bunu düzeltemessiniz..türkçe yama yapmak kolay iş değil. bütün yama dosyları bilgisayara zarar verebilir bu riski göz önüne alıpta yükleme yapın …

 8. yamayı kurdum ancak ana kampanyaya girdiğimde “please select an item from the list” diye bir hata veriyor nedeni nedir nası düzeltebilirim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. :)

 9. Yamayı paylaşan arkadaşa teşekkürler fakat diğer arkadaşların karşılaştığı hatayla bende karşılaştım. Açıklama için verilen link de çalışmıyor. Paylaşım yapan arkadaşlar lütfen konularımızı takip edelim. Kursağımızda kalıyor. Tam 45dk dır herhangi bir açıklama bulabilmek için uğraşıyorum fakat hala bulamadım ve yamayı çalıştıramadım.

 10. M2TW E-Oyun Tr Yama Kurulum

  1-Eğer oyununuzda spy videoları görünüyorsa Türkçe Yama ile oynarkende görebilmek için M2TW klasöründeki data/”fmv” klasörünü tryama/data
  içersine kesip yapıştırın.Çünkü 1.7gb boyutunda zaten tryama ile oynıyacaksınız.Tryamayı beğenmediğinz takdirde tekrar keserek eski yerine koyarsınız.
  2-M2TW/”data” klasöründeki ”world” klasörünü tryama/data içerisine kopyalayın.
  3.Medieval 2 Total War Krieger Tr Yama.bat m2tw exe li oyuna 2 kere tıklayıp türkce yama ile girin.

  Açıklaması yamayla beraber geliyor fakat içindekileri yapmama rağmen yama aynı hatayı vermeye devam ediyor. Bi el atan yok mu?

 11. Yaşadığım sorun yama kurulduktan sonra oyuna girememem. Diğer arkadaşlar da belirtmişler select item diye bi hata veriyor. Yamayı kurmakta bi sorun yaşamadım. Kuruluyor, çalışıyor fakat tek oyuncu ve daha sonra kampanye dediğim zaman bu hata yı veriyor. Geniş açıklamanın yeraldığı link de çalışmıyor. Benim sorunum bu. İlgilendiğin için teşekkür ederim. Yardımcı olursan bi kere daha ederim :)

 12. Madem ilgilenen birini buldum hemen akabinde bi soru daha sorayım. Yiğit arkadaşımızın dediği gibi bende de spy video çalışmıyor. Daha doğrusu aynı sorundan mı yakınıyoruz bilemiyorum, benim orjinal oyunumda da video yoktu. Yani ingilizce oynarkende video ekranı geliyor fakat herhangi bir video açılmıyor sadece siyah ekran gözüküyor. Videoları ayrıca mı indiriyoruz?

 13. Arkadaşlar bu hatayi almanizin neden kurulumdakileri yapiyorum deyip yapmadiğiniz yada yanlış yaptğiniz şeyler…

  m2tw/data daki world klasörünü tryama içine kopyalamassaniz kampanyaya girerken select item from list hatasi alirsiniz.

  Ayrica videolarin siyah cikmaida oyununuz korsan alandan kazanmak icin videolari kesmişler :)

Comments are closed.