Eskisi gibi yazı yazma isteğim uyanmışken şimdilik yabancı kaynaklarda rast geldiğim uygulama, fotograf vb. paylaşımları sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Ama yakında daha geniş içerikli makaleler yazmayı planlamaktayım. Üstelik blogum içinde bir takım tema ve logo tasarım değişikliği yapacağım kısmet olursa. Bunun için kendime yol haritası çizmem gerekiyor önce. Ekim 2013 tarihinde sonlandırmış olmak istiyorum zira ekim ayı ilk yazıyı yazdığım tarih. 14 ekim 2006’da yazmaya başlamıştım. 8. yılın içerisinde olan bloga bir ivme kazandırmak için yapılacaklar (to do list) tarzı  yol haritası (roadmap) isimli bir sayfa oluşturup oradan adım adım takip etmeyi planlıyorum.  Bu konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

4 Yorum

#1 Fatih (31 Ocak 2013 , 6:43)

Aynı durum bende de var. Senden 1 yıl sonra yazmaya başlamışım. 7.yılın içerisindeyim ben de ancak heves bir ölüp bir diriliyor :] Bakalım çare bulabilecek miyiz?

#2 oceangray (31 Ocak 2013 , 12:24)

blogları sosyal medya öldürdü ama yinede direniyoruz işte :)

#3 Dinçer Başdemir (3 Şubat 2013 , 11:27)

Ben de tekrar yazmaya başladım 4 sene sonra. Evet biraz öldürdü ama ben hala inanıyorum. Bu sefer İngilizce yazmayı deniyorum bakalım. Geri dönmene sevindim. (Güzel bir tasarım da bekliyoruz senden ama çok sevdiğim logonu çok değiştirme). Başarılar.

#4 oceangray (4 Şubat 2013 , 12:20)

hadi bakalım dinçer diriltmemiz lazım blog camiasını yeniden :) tasarımdan önce blogu optimize çabaları içindeyim ama tasarıma da vakit ayıracağım. yorumun için teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz

Kullanabileceğiniz Fonksiyonlar :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">