Eskisi gibi yazı yazma isteğim uyanmışken şimdilik yabancı kaynaklarda rast geldiğim uygulama, fotograf vb. paylaşımları sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Ama yakında daha geniş içerikli makaleler yazmayı planlamaktayım. Üstelik blogum içinde bir takım tema ve logo tasarım değişikliği yapacağım kısmet olursa. Bunun için kendime yol haritası çizmem gerekiyor önce. Ekim 2013 tarihinde sonlandırmış olmak istiyorum zira ekim ayı ilk yazıyı yazdığım tarih. 14 ekim 2006’da yazmaya başlamıştım. 8. yılın içerisinde olan bloga bir ivme kazandırmak için yapılacaklar (to do list) tarzı  yol haritası (roadmap) isimli bir sayfa oluşturup oradan adım adım takip etmeyi planlıyorum.  Bu konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

oceangray

4 Yorum

#1 Fatih (31 Ocak 2013 , 6:43)

Aynı durum bende de var. Senden 1 yıl sonra yazmaya başlamışım. 7.yılın içerisindeyim ben de ancak heves bir ölüp bir diriliyor :] Bakalım çare bulabilecek miyiz?

#2 oceangray (31 Ocak 2013 , 12:24)

blogları sosyal medya öldürdü ama yinede direniyoruz işte :)

#3 Dinçer Başdemir (3 Şubat 2013 , 11:27)

Ben de tekrar yazmaya başladım 4 sene sonra. Evet biraz öldürdü ama ben hala inanıyorum. Bu sefer İngilizce yazmayı deniyorum bakalım. Geri dönmene sevindim. (Güzel bir tasarım da bekliyoruz senden ama çok sevdiğim logonu çok değiştirme). Başarılar.

#4 oceangray (4 Şubat 2013 , 12:20)

hadi bakalım dinçer diriltmemiz lazım blog camiasını yeniden :) tasarımdan önce blogu optimize çabaları içindeyim ama tasarıma da vakit ayıracağım. yorumun için teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz

Kullanabileceğiniz Fonksiyonlar :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Dreamhost Kupon Kodu

Aşağıdaki Kodu kullanarak Dreamhost'tan $97 indirim kazanabilirsiniz.

Dreamhost indirim kupon kodu (promo code): 97COD

Dreamhost Promo Code

Unlike a lot of other promo codes, this code gives the maximum possible discount. There is no need to look any further, you are guaranteed the maximum discount on whichever plan you choose with coupon code "97COD"

Dreamhost promo code: 97COD


  • MaFiAMaX: Hey maşallah. Hissettiklerini az çok biliyorum. 2012 öncesindeki o şaşalı blog dünyasını ben de özlüyorum :)
  • Skrotpræmie: dilekçeyi yolladıktan sonra ertelenip ertelnmediğini nerden öğrencez.
  • Mustafa ceran: Ses efektlerini oyuncak bebeklerde olduğu gibi bir düzenekte kayıtlı olarak bulabilir miyim. Veya nereden bulabiliriz
  • idris: çok güzel 1111 no
  • Arif: 20 liranız varsa çok güzel(!) 20 liraya 5 ses :D ?

Kategoriler

© 2006-2008 oceangray.net - WordPress altyapısı kullanıyor.
Yazılan yazılar Creative Commons ile lisanslanmıstır.
Kaynak belirtmeden alıntı yapmayınız.
www.webperest.com

Giriş | Yazı Takip (RSS) | Yorum Takip (RSS)

%d blogcu bunu beğendi: