Hedef : Ekim 2013

4
6.340
views

Eskisi gibi yazı yazma isteğim uyanmışken şimdilik yabancı kaynaklarda rast geldiğim uygulama, fotograf vb. paylaşımları sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Ama yakında daha geniş içerikli makaleler yazmayı planlamaktayım. Üstelik blogum içinde bir takım tema ve logo tasarım değişikliği yapacağım kısmet olursa. Bunun için kendime yol haritası çizmem gerekiyor önce. Ekim 2013 tarihinde sonlandırmış olmak istiyorum zira ekim ayı ilk yazıyı yazdığım tarih. 14 ekim 2006’da yazmaya başlamıştım. 8. yılın içerisinde olan bloga bir ivme kazandırmak için yapılacaklar (to do list) tarzı  yol haritası (roadmap) isimli bir sayfa oluşturup oradan adım adım takip etmeyi planlıyorum.  Bu konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

4 YORUMLAR

  1. Aynı durum bende de var. Senden 1 yıl sonra yazmaya başlamışım. 7.yılın içerisindeyim ben de ancak heves bir ölüp bir diriliyor :] Bakalım çare bulabilecek miyiz?

  2. Ben de tekrar yazmaya başladım 4 sene sonra. Evet biraz öldürdü ama ben hala inanıyorum. Bu sefer İngilizce yazmayı deniyorum bakalım. Geri dönmene sevindim. (Güzel bir tasarım da bekliyoruz senden ama çok sevdiğim logonu çok değiştirme). Başarılar.

  3. hadi bakalım dinçer diriltmemiz lazım blog camiasını yeniden :) tasarımdan önce blogu optimize çabaları içindeyim ama tasarıma da vakit ayıracağım. yorumun için teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here