Dreamweaver wordpress extension

12
19.813
views

Bildiğiniz gibi Dreamweaver extension adı verilen eklentilerle yeni özellikler kazanabiliyor ve yaptığınız tasarımlarda size kolaylık ve hız sağlıyor.. WordPress için hazırlanmış bu extension ile worpdress temalarını daha kolay ve hızlı şekilde hazırlayabilirsiniz..

wpdwe

Buradan indirip yüklediğinizde DW’ın insert menüsünde yerini alıyor.. WordPress teması içinde kullanabileceğiniz tüm komutları içinde barındırıyor..

WordPress DWE websitesi

12 YORUMLAR

  1. Tereddütsüz hemen eklentiyi kurdum, gerçekten çok faydası dokunacak hem hazır temaları düzenlerken hem de kendi temamızı oluştururken. Bilgi için teşekkürler.

  2. aranılan bir wp eklentisi idi :) içerdiği kodlar biraz yetersiz gibi ama geliştirileceğinden eminim..öneri için tşk.. +rep :)

  3. @storm-x kullanabilmen için öncelikle sisteminde dreamweaver ve adobe extension manager yüklü olmalı.. daha sonra eklentiyi indirip çift tıklayarak kurabilirsin..

  4. […] first extension come from Oceangray.net. The blog post where this extension released dated 11 April 2007, I remember that WordPress is still on version […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here