352 Linux Dağıtımı

3
2.280
views


Açık kaynak kodlu özgür bir yazılım olan linux bu sayede farklı isim ve özellikler kazanarak kullanıcılarına farklı, ücretsiz bir işletim sistemi olmuştur.Ve durum böyle olunca yüzlerce farklı linux türevi ortaya çıkmıştır..işte bu linkte 352 adet linux dağıtımı bir araya getirilmiş.Tabi ki Pardus‘umuzda bunların arasında…

3 YORUMLAR

  1. Linux güzel. Ben ne yazık ki alcatel modemimi tanıttıramadım. Bir kaç sene önce, mandrake ve suse kurmuştum. Sonra işte, 90 dolar ver satın al, mandrake külübüne üye ol vs olayları çıkınca, vazgeçtim. Windows almak daha pratik geldi.

  2. Artık linux’a verilen destek daha çok.Büyük ihtimalle driver sorunu yaşamazsınız.Ben ubuntu ve pardus kullandım.fakat bazı programlar çalışmadığı için windows kullanıyorum.Gerçi bu programlara alternatif açık kaynak kodlu yazılımlar var ama alışmışlık var işte..

  3. 352 Linux Daðýtýmý…

    Açýk kaynak kodlu özgür bir yazýlým olan linux bu sayede farklý isim ve özellikler kazanarak kullanýcýlarýna farklý, ücretsiz bir iþletim sistemi olmuþtur.Ve durum böyle olunca yüzlerce farklý linux türevi ortaya çýkmýþtýr…..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here