1,99 Dolara Alan Adı (Domain)

11
15.400
views

Go Daddy aracılığı ile alan adı alacaksanız şimdi vereceğim kodla 1 yıllık alan adını (domaini) $1,99’a alabilirsiniz.. Tabi bir de bu ücrete 20 cent’lik ICANN masrafını eklemeniz lazım.. Toplamda 2,19 dolara satın alabiliyorsunuz. Burada duyurmadan önce denemek istedim ve biraz evvel işe yaradığını gördüm.. Keşke daha önce haberim olsaydı, zira dün 4 adet alan adının herbirini 7,95+Kdv’den kayıt ettirdim :(

Go Daddy İndirim Kodu : 199TEST

Go Daddy İndirim Kodu : 199BUYCOM

kaynak

11 YORUMLAR

  1. 1,99 Dolara Alan Adı (Domain)…

    Go Daddy aracılığı ile alan adı alacaksanız şimdi vereceğim kodla 1 yıllık alan adını (domaini) $1,99′a alabilirsiniz.. Tabi bir de bu ücrete 20 cent’lik ICANN masrafını eklemeniz lazım.. Toplamda 2,19 dolara satın alabiliyorsunuz….

  2. İnternet’ten bir şey sipariş etmeden önce, eğer coupon/reedem bölümü varsa kesinlikle internetten indirim kuponu aratmakta çok fayda. ;)

  3. aynen öyle cem :) , bu arada yukarıdaki kodu denemek adına saçma bir domain satın aldım.. Kartımdan 3,76 YTL çekildi toplamda.

  4. şuan denedim kullanıLmıyor bu ay bitmiş sanırım ya tüh kacırdm :) tamda 2-3 tane domain reglicektim.. sanıyorum ekim kampanyasıydı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here